Školní akce 2011-2012

fotografie z akce Plavání květen 2012

Fotografie z akce "Plavání květen 2012"

fotografie z akce SEV Kašperské Hory
Exkurze ve středisku Ekologické výchovy v Kašperských Horách.
Fotografie z akce "SEV Kašperské Hory"

fotografie z akce Den řemesel
V pátek 20. dubna jsme měli na naší praktické škole Den řemesel. Celé dopoledne děti tvořily. Vyráběly budky pro ptáky, korálkové náramky, ze solného těsta modelovaly stromy a jiné předměty. Další skupině se podařila čarodějnice a poslední tvořivá dílna ukuchtila celý oběd, který se inspiroval italskou kuchyní (těstoviny a jahodový zákusek).
Fotografie z akce "Den řemesel"

fotografie z akce Maškarní bál
V pátek 17. 2. 2012 se na praktické škole uskutečnil maškarní bál. Celá škola (děti i dospělí) se objevila v maskách. Děti téměř celé dopoledne při rytmické hudbě tančily a bouřlivě soutěžily. Protože se masky podařily, byly na závěr všechny odměněny sladkostí.
Fotografie z akce "Maškarní bál"

fotografie z akce Svatý Mikuláš
V pátek 2. 12. nás v dopoledních hodinách navštívil Svatý Mikuláš doprovázený andělem, krásnými čerticemi a strašnými čerty. Obešel všechny třídy. U každého žáka se zastavil, našel vždy na každém něco dobrého, vytkl špatnosti a obdaroval dobrotami. Pak před polednem nás Svatý Mikuláš se svým doprovodem opustil a my už se těšíme na příští rok na jeho další návštěvu.
Fotografie z akce "Svatý Mikuláš"

fotografie z akce DEN ŘEMESEL
Dne 4. 11. 2011 se u nás na ZŠ Nuželické uskutečnil oblíbený Den řemesel. Děti si vyzkoušely několik nových věcí. V jedné dílně vyráběly sněhuláky z ponožky, v druhé zase tvořily hýbající se figurky ze špachtlí, v další dílně pak "kuchtily" staročeské jídlo - bramboráky a výborný perník. V jiné dílně vytvářely roztomilé kočky z pet lahví a v poslední dílně řezaly a pak ztloukaly ptačí krmítko.
Den řemesel se podařil a všichni byli spokojeni. 
Fotografie z akce "DEN ŘEMESEL"